top of page

Felteco - Branding a naming

Pre klienta, ktorý sa venuje tvorbe ručne robených kabeliek a produktov z plsti sme vytvorili nový názov firmy, hravé logo a celú vizuálnu identitu. Hlavným cieľom identity bola komunikácia ekologického a prírodného prístupu firmy k výberu materiálov.

Služby pre klienta

Tvorba loga, vytvorenie názvu spoločnosti, Shopify eshop

Felteco-Leiter-Referencie-Banner.jpg

Názov značky

Nový názov okamžite komunikuje zameranie firmy a funguje v slovenskom aj anglickom jazyku. Názov Felteco spĺňa všetky klientove úvodné požiadavky. Slovo „Felt“ je anglický výraz pre plsť, Eco - symbolizuje ekologický prístup firmy. Výhodou bola aj voľná doména .com, ktorá sa nehľadá ľahko.

Felteco-meno-banner.jpg

Logo a identita značky

Komunikáciu ekologického zamerania sme vložili aj do hravého loga. Vytvorili sme vlastné ručne písané logo, ktoré už na prvý pohľad komunikuje priateľskosť a ručnú prácu. Logo sme doplnili o lístok, ako univerzálny znak ekologického prístupu, a tiež skrytý smajlík, aby sme ešte viac zvýraznili milú a hravú identitu.

logo-tvorba.png
felteco-farby.png

Pekná identita
už od prvého dňa podnikania

Firma Felteco si zaistila najlepší začiatok do nového podnikania. Globálne fungujúci názov, hravú identitu a logo, ktoré je možné použiť na akomkoľvek nosiči či médiu.

felteco-2-logo.jpg
bottom of page