top of page

FutbalTour - Online marketing

Pre značku Futbaltour.sk a jej pridružené stránky sme sa úspešne postarali o PPC reklamu a iné online marketingové aktivity v siedmich krajinách Európy.

Služby pre klienta

PPC Reklama v Google, PPC reklama na Facebooku, Webová analytika, Wireframing, UX, Videoprodukcia, Grafické práce, Testovanie reklám

01_Facebook_V1.png

Za každé investované 1€
sme získali 17€ späť

Pre športovú cestovnú kanceláriu Futbaltour.sk sme prevzali kompletnú správu PPC kampaní v Google Ads. Zastrešili sme PPC kampane v Google, na Facebooku, pripravili pravidelné testovanie reklám, nastavili webovú analytiku a optimalizovali web za účelom vyššieho predaja.

81%

Nárast rezervácií

z Google Ads

77%

Nárast konverzného

pomeru z Google

193%

Nárast rezervácií

z Facebook Ads

20%

Nárast konverzného

pomeru z FB Ads

Video case study

Zvýšenie konverzie webu a reklám

Zamerali sme sa na optimalizáciu kľúčových slov, účinnejšie texty a detailné cielenie reklám. Fanúšikovia videli v reklamách svojich obľúbených hráčov, štadióny a logá svojich tímov. Takto sme upravili reklamy v Google, v banneroch aj Facebook reklamách. Reklamy sme pravidelne testovali, aby sme zvýšili ich efektivitu. Vďaka tomu sme postupom času získali zarábajúcu kombináciu textov a vizuálov.

 

Nastavili sme remarketing podľa tímov a správania návštevníkov na webe v kombinácii s dynamickým remarketingom. Najlepšie konvertujúce texty a reklamy sme začali používať aj v textoch na webe. Landing pages (stránky, kde sa užívatelia prekliknú), sme zoptimalizovali, aby predávali lepšie – opäť sme vychádzali z dát z reklám a analytických nástrojov.

banner-futbaltour (1).png

Využite dát pre lepší marketing a reklamu

Najlepšie konvertujúce texty a reklamy sme začali používať aj v textoch na webe. Detaily zájazdov a vyhľadávanie na webe sme zoptimalizovali tak, aby predávali lepšie – opäť sme vychádzali z dát z reklám a analytických nástrojov. Využitie týchto informácií sme posunuli aj do messagingu a iných komunikačných nosičov značky.

Vytvorili sme aj takéto youtube reklamné video, video návody na objednanie zájazdu či rôzne printové nosiče, darčekové poukážky a vstupenky.

ft-back-1.jpg

Úspešné kampane
do 7 krajín EÚ

Futbaltour našou spoluprácou získal nových klientov, zvýšil povedomie o značke a podstatne zvýšil medziročný obrat. Klient bol so spoluprácou tak spokojný, že sme postupne začali pripravovať PPC kampane v 7 krajinách Európy a prevzali aj propagáciu iných športových zájazdov, ktoré klient organizuje (Formula 1, hokej, tenis, box a iné).

bottom of page