top of page

Vytvorenie názvu a loga pre reštauráciu Grillpeak

Pekná reštaurácia si zaslúži aj pekný názov a logo. A práve o to sme sa postarali pre novootvorenú reštauráciu v Jasnej, ktorá sa špecializuje na grilované chuťovky.

Služby pre klienta

Tvorba loga, identita, vytvorenie názvu

grillpeak-header.jpg

Názov značky

Názov Grillpeak vznikol voľným spojením anglických slov grill a peak, ktoré v preklade znamenajú grilovanie a vrchol. A práve vrchol odkazuje na lokalitu Nízkych Tatier, Jasnú, v ktorej sa nachádza nová reštaurácia. Spojenie Grillpeak nám v druhom pláne označuje aj absolútny vrchol v grilovaní.

grillpeak-footer.jpg

Logo a identita značky

Logo sa skladá z textovej a ilustratívnej časti v podobe nepravidelného geometrického emblému. V negatívnom priestore vidíme diagonálne prekrížené kuchynské náradie používané pri grilovaní a vrcholy kopcov kopírujúce rukoväte náradia. Kompozične je emblém napriek rozličnosti nástrojov vyvážený tak, aby pôsobil stabilne.

Grillpeak_logo-metriky-1.png
Grillpeak_logo-horizontal.png

Agentúru Leiter Advertising sme oslovili prvýkrát pre vytvorenie názvu a loga našej novej reštaurácie GRILLPEAK, a určite nie poslednýkrát. Boli sme milo prekvapení vysokou profesionalitou spracovania nášho zadania. Kreativita a originálnosť predčila naše očakávania.

Viktor Jašica - Reštaurácia Grillpeak

Grillpeak_businesscard_preview_grunge.jpg
bottom of page