Cestovné kancelárie

Marketing a reklama pre cestovné kancelárie

Získajte nových klientov medzi dovolenkármi aj náruživými cestovateľmi.

Chcem viac klientov pre svoju CK
Oslovenie

Oslovte ľudí originalitou a jasným posolstvom

 • Konkurenčná výhoda

  Väčších či menších cestovných agentúr je v súčasnosti na trhu naozaj veľa. Je preto dôležité, aby ste vedeli, čo presne ľuďom ponúkate, čím sa odlišujete od ostatných a prečo by si mali vybrať práve vás. Nie ste si istí? Žiadny problém. Pomôžeme vám definovať vašu unikátnosť.

 • Marketingová stratégia

  Začnite s jasne definovanou marketingovou stratégiou a cieľmi, ktoré chcete dosiahnuť. Zamerajte svoju energiu a finančné prostriedky tam, kde sa vám to oplatí a kde nájdete nových zákazníkov.

 • Reklamné kampane

  V silnom konkurenčnom prostredí je reklama nevyhnutná. Pri príprave reklamnej kampane využívame všetky dostupné dáta tak, aby návratnosť vašej investície bola čo najvyššia. Zistíme, čo ovplyvňuje nákupné správanie vášho zákazníka a tomu prispôsobíme ďalšiu komunikáciu.

Komunikácia

Povedzte jasne, že cestovať s vami je to najlepšie rozhodnutie

 • Tvorba web stránok

  Medzi cestovateľmi je internet dôležitým zdrojom informácií. Pritiahnite ich pozornosť originálnou webovou stránkou s krásnymi fotografiami a užitočným obsahom.

 • Online reklama

  Získajte nových zákazníkov na internete. Pripravíme pre vás reklamné kampane v Google, na Facebooku alebo Instagrame. Vďaka detailnému cieleniu kampaní oslovíme správnych návštevníkov, ktorí k vám skutočne prídu. Oslovte bohatých podnikateľov, rodiny s deťmi či fanúšikov adrenalínu. Zasiahneme všetkých. Stačí si vybrať.

 • Sociálne site a content marketing

  Nezabudnite ani na silu a vplyv sociálnych sietí. Využite ich na odkomunikovanie pravidelných noviniek či posúvanie overených tipov. Cestovateľský blog, originálne newslettre či články na mieru – to všetko dokáže pritiahnuť pozornosť vašich budúcich zákazníkov. Ak stavíte na kvalitné copy a príťažlivú grafiku.

Dizajn

Upútajte farbami a iným uhľom pohľadu

 • Každý vizuál je jeden cestovateľský príbeh

  Cestovná kancelária je ako dobrá kniha. Umožňujete ľuďom pozrieť sa do vysnívaných krajín a zažiť nezabudnuteľné veci. Využite túto jedinečnosť vo svojej firemnej identite a staňte sa pre ľudí symbolom splnených prianí.

 • Reklamné a prezentačné spoty

  Video je to, čo dnes najviac priťahuje pozornosť ľudí. Využite naše technické možnosti a schopnosti scenáristov a predstavte sa ľuďom aj prostredníctvom krátkych video spotov. Či už ide reklamu do TV alebo online videá pre sociálne siete.

 • Marketingové materiály

  Získajte atraktívne tlačové materiály, ktorými presvedčíte vašich klientov na osobných stretnutiach. Kvalitne pripravené letáky, brožúry, či vizitky odkomunikujú vašu jedinečnosť.

Kontaktujte nás

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).