Marketing pre HR

Nájdite svojim klientom nových zamestnancov

Úspešná HR firma musí nájsť tých najlepších ľudí na trhu. Pomôžeme vám vo vašom hľadaní.

Chcem marketing pre HR
Definujte svoju značku

Pomohli sme HR oddeleniam médií, služieb, cestoviek, start-upom aj sme školili HR firmy

 • Konkurenčná výhoda

  Viete definovať, prečo by sa mali firmy hľadajúce nových zamestnancov obrátiť práve na vás? V čom sa líšite od ostatných HR spoločností? Máte v zálohe pridanú hodnotu, ktorou upútate pozornosť a prilákate nových zákazníkov? Ak sa vám na tieto otázky odpovedá ťažko, radi vám s tým pomôžeme.

 • Marketingová stratégia

  Začnite s jasne definovanou marketingovou stratégiou a cieľmi, ktoré chcete dosiahnuť. Vaším cieľom nie je nájsť nových zamestnancov, vaším cieľom je nájsť tých najlepších a vybudovať si tak vlastné meno. Prispôsobte tomu všetky svoje marketingové aktivity.

 • Reklamné kampane

  Originálna a efektívna reklamná kampaň pre HR spoločnosť dokáže byť poriadnou výzvou. Práve tie však máme veľmi radi. Pri príprave každej reklamnej kampane využívame všetky dostupné dáta tak, aby návratnosť vašej investície bola čo najvyššia.

Komunikácia

Prezentujte sa ako profesionálna a spoľahlivá firma

 • Tvorba webstránok

  Už pri letmom pohľade na vašu web stránku musí byť jasné, že svoju prácu robíte radi a robíte ju dobre. Dizajn aj obsah celej stránky by to mali hovoriť za vás.

 • Online reklama

  Prípravíme pre vás reklamné kampane na Facebooku, Google alebo na LinkedIn. Vďaka presnému cieleniu kampaní dokážeme nájsť tých správnych ľudí z rôznych odvetví. Našli sme ľudí do médií, služieb aj nových záujemcov o HR start-up.

 • Ovládnite LinkedIn

  Dokonalý firemný profil na LinkedIn je pre HR spoločnosti dnes už povinnou jazdou. Prezentujte sa medzi odborníkmi ako profesionáli vo svojom odbore a zaraďte komunikáciu na sociálnych sieťach medzi svoje bežné marketingové aktivity.

Dizajn

Nezapadnite medzi množstvom HR agentúr. Zažiarte na prvý pohľad. 

 • Vaše logo je vašou vizitkou

  V konkurenčnom prostredí, v ktorom sa pohybujete je jednoduché pomýliť si jednu HR agentúru s inou. Predíďte podobným situáciám dokonalou firemnou identitou a logom, ktoré bude vystihovať vaše firemné posolstvo.

 • Reklamné a prezentačné spoty

  Dostaňte sa do pozornosti ľudí prostredníctvom videa. Využite naše technické možnosti a schopnosti scenáristov a predstavte sa ľuďom v krátkych video spotoch či pravidelných vlogoch.

 • Od printov až po billboardy

  Využite outdoor a špecializované médiá. Pripravíme za vás kreatívu, ktorá vás odprezentuje na úrovni. Všetko v rámci vášho rozpočtu.

Kontaktujte nás

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).