Reštaurácie a gastro

Staňte sa majiteľom úspešnej prevádzky

Marketingové stratégie a reklamné kampane, ktoré vám prinesú zákazníkov a vyťažia vašu prevádzku na maximum. Zistite, ako vám s tým môžeme pomôcť.

Chcem úspešnú prevádzku
Vytvorenie značky

Vstúpte na trh ako nezabudnuteľná značka

 • Vystúpte z davu

  Podnikáte v jednom z najkonkurenčnejších prostredí, preto je dôležité odlíšiť sa na prvý pohľad. Stavte na originálnu identitu, vďaka ktorej sa vaša značka stane nezabudnuteľnou.

 • Marketingová stratégia

  Znížte svoje náklady vďaka podrobnej marketingovej stratégii s jasne stanovenými cieľmi. Zamerajte svoju energiu a finančné prostriedky tam, kde sa vám to oplatí.

 • Reklamné kampane

  Aj v dnešnej dobe veľká časť reštaurácií a kaviarní podceňuje silu reklamy. Vyhnite sa tejto chybe a dajte o sebe ľuďom vedieť všetkými dostupnými prostriedkami. Čím viac ľudí sa o vás dozvie, tým viac budete mať nových zákazníkov.

Na internete ako doma

Zobrazte reklamu ľudom, keď vás naozaj potrebujú

 • Online reklama

  Získajte nových zákazníkov na internete. Pripravíme pre vás reklamné kampane v Google, na Facebooku alebo Instagrame. Vďaka detailnému cieleniu kampaní oslovíme správnych návštevníkov, ktorí k vám skutočne prídu.

 • Tvorba webstránok

  Vytvorte zo svojej webovej stránky atraktívny nástroj, ktorý už po pár sekundách presvedčí návštevníkov, aby prišli do vašej reštaurácie.

 • Sociálne site a content marketing

  Pre vytvorenie bližšieho vzťahu so zákazníkmi je vaša prítomnosť na sociálnych sieťach kľúčová. Aby ste to mali jednoduchšie, pripravíme pre vás vhodnú komunikačnú stratégiu spolu s obsahovým plánom pre všetky vopred zvolené platformy.

Produkcia

Krásne fotografie, pútavé videá a designové menu

 • Od menu až po billboardy

  V okamihu, keď ľudia vstúpia do vašej reštaurácie či kaviarne, „menu“ sa stáva vašou vizitkou. Ponúknite zákazníkom niečo, na čo tak rýchlo nezabudnú. Materiál príjemný na dotyk, originálny design, pestrú, ale prehľadnú ponuku. To všetko v súlade s firemnou identitou, aby bolo jednoduché vašu značku spoznať vždy a všade.

 • Reklamné a prezentačné spoty

  Video je to, čo dnes najviac priťahuje pozornosť ľudí. Využite naše technické možnosti a dovoľte verejnosti nahliadnuť do zákulisia vašej prevádzky prostredníctvom krátkych video spotov.

 • Fotografie chutného jedla

  Ak je v gastro biznise niečo naozaj dôležité, sú to dokonalé vizuály a fotografie. Spolupracujeme so špičkovými food stylistami a fotografmi, ktorí z vášho jedla spravia umelecké dielo.

Kontaktujte nás

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).