Marketing služieb

Marketing a reklama pre firmy podnikajúce v službách

Získajte viac platiach zákazníkov a klientov. Zarábajúci marketing a reklama pre vaše služby.

Kontaktujte nás
Oslovenie

Oslovte ľudí originalitou a jasným posolstvom

 • Zabudnite na priemer

  Nepredávate produkt, ale službu a o to dôležitejšie je, aby vás zákazník dokázal od konkurencie odlíšiť na prvý pohľad. Výrazné, ale vkusné logo, farby a slogan, podľa ktorých vás každý identifikuje.

 • Marketingová stratégia

  Začnite s jasne definovanou marketingovou stratégiou a cieľmi, ktoré chcete dosiahnuť. Nezabudnite, že pri jej tvorbe je dôležitá počiatočná analýza zákazníkov a konkurencie, od ktorej sa môžete odraziť.

 • Reklamné kampane a online reklama

  Každá oblasť služieb má svoje vlastné špecifiká. Preto pri príprave reklamnej kampane využívame všetky dostupné dáta tak, aby návratnosť vašej investície bola čo najvyššia. Pripravíme pre vás kampane v Google, na Facebooku alebo Instagrame. Vďaka ich detailnému cieleniu oslovujeme len tých, ktorí vaše služby začnú skutočne využívať.

Komunikácia

Ukážte, prečo by si ľudia mali vybrať práve vás

 • Tvorba webu

  Získajte webstránku, ktorá je nie len atraktívna, ale skutočne predáva. Je jedno či ide o rozsiahly portál alebo krátku reklamnú landing page.

 • Rozprávajte sa so zákazníkmi

  Pravidelná komunikácia so zákazníkmi a odpovedanie na ich otázky je v odvetví služieb alfou a omegou. Pomôžeme vám rozbehnúť spoľahlivý helpdesk a zabezpečíme komunikáciu aj v rámci sociálnych sietí.

 • Sociálne siete & content marketing

  Sociálne siete sú ideálnym prostredím na propagáciu vlastnej značky a posilnenie vzťahu so zákazníkmi. Ak k tomu pridáte efektívny content marketing, bude vám navyše stúpať aj počet nových zákazníkov.

Dizajn

Dizajn, podľa ktorého vás všetci spoznajú

 • Firemná identita a marketingové materiály

  Využite šikovnosť našich grafikov, ktorí aj vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam dokážu posúdiť, aká identita je pre vás tá pravá.

 • Reklamné a prezentačné spoty

  Video je to, čo dnes najviac priťahuje pozornosť ľudí. Využite naše technické možnosti a schopnosti scenáristov a predstavte sa ľuďom aj prostredníctvom krátkych video spotov.

 • Od printov po billboardy

  Pripravíme za vás reklamnú kampaň umiestnenú v magazínoch aj na billboardoch. Všetko v rámci vášho rozpočtu.

Kontaktujte nás

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).