Case Study

Online marketing pre lídra v podlahových krytinách

Pre klienta DLH Slovakia sme sa postarali o propagáciu nového bratislavského showroomu.

O firme

DLH Slovakia je súčasťou globálnej firmy DALHOFF LARSEN & HORNEMAN, ktorá funguje už viac ako 100 rokov. Na Slovensku firma funguje už 13 rokov a je lídrom v oblasti podlahových krytín a exotického dreva.

Služby

PPC reklama v Google. Správa sociálnych sietí, FB reklama, Videoprodukcia, Design

1. Náš cieľ

Našim cieľom bolo informovať o najväčšom podlahovom a terasovom centre na Slovensku pomocou online reklamy. Cieľom teda bolo získať nových návštevníkov Showroomu na Tuhovskej v Bratislave. Okrem širokej verejnosti, sme sa mali zamerať aj na B2B klientelu - architektov, designérov a stavebné firmy.

2. Naše riešenie

Pripravili sme online marketingovú stratégiu, ktorá cielila verejnosť na viacerých úrovniach.

  • Nastavili PPC reklamné kampane v Google vyhľadávaní a v Google obsahovej sieti. Vďaka tomu sme oslovili užívateľov, ktorí hľadajú konkrétny typ dreva či využitia (napríklad. pracovné dosky, či teakové drevo). 
  • Pripravili sme komunikačný plán na Facebooku a správu FB stránky. Celá komunikácia bola cielená najmä na obyvateľov bratislavského kraja, kde sme očakávali najväčšiu šancu na návštevu Showroomu. 
  • Nastavili detailnú PPC reklamu na Facebooku
  • Pripravili design bannerov pre FB a Google
  • Nakrútili reklamné video, primárne určené na sociálne siete. Videom sme ukázali Showroom v plnej kráse a zasiahli sme ním viac ako 100 000 obyvateľov bratislavského kraja.

Kontaktujte nás

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).