Pay-per-click reklama

Inteligentná PPC reklama, ktorá prináša firmám stabilný zisk

PPC reklama je jedným z najefektívnejších nástrojov online marketingu, ktorý prináša zákazníkov. Zverte ju do rúk špecialistov a využite svoje investície do reklamy zmysluplne.

Mám záujem o PPC reklamu
Povedali o nás

„Svojou proaktivitou, dôslednosťou a precíznosťou podľa nás určujú, ako má vyzerať segment v tejto oblasti na Slovensku.“

Oliver Šimko / Majiteľ Luducrafts
Zverte svoju reklamu do rúk PPC špecialistov

Dôverujú nám veľké aj malé značky a na našu expertízu sa spoliehajú aj viaceré reklamné a konzultačné agentúry. Tvoríme online kampane pre zvýšenie predaja, leadov, či povedomia o značke. Skúsenosti máme z tradičných aj veľmi špecifických odvetví.

8 rokov skúseností z viac ako 15 krajín sveta

Dôvera je u nás na prvom mieste. Nech sa to týka PPC reklamy alebo obchodných vzťahov. Aj preto s nami klienti zostávajú roky. Otvorene sa rozprávame o rozpočtoch, možnostiach kampaní aj ich reálnych výsledkoch. Zužitkujte naše dlhoročné skúsenosti a vyhnite sa krátkozrakému premýšľaniu mnohých firiem, ktoré PPC reklamu zapínajú a vypínajú na základe pocitov. Sme certifikovaná Google Partner agentúra, a len málo vecí nás ešte dokáže prekvapiť. Reklamu nastavujeme v Google, Youtube, na Facebooku, Instagrame aj na LinkedIn.

 
 
 
 

Inteligentná a cieľavedomá PPC reklama

PPC reklamu tvoríme a spravujeme komplexne. A naším hlavným cieľom sú vždy vaše biznisové ciele. Výkon kampaní zvyšujeme pravidelným testovaním, tvorbou nových kampaní, odporúčaniami na vylepšenie webu, alebo dobrými radami, ktoré vám pomôžu zlepšiť výkon marketingu. O vaše kampane sa pravidelne staráme, pretože vieme, že aj malá zmena v správnom čase prinesie výsledky a váš rozpočet bude využitý správne. Pravidelne reportujeme výsledky a analyzujeme aktivity, aby ste si boli istý, že vám naše riešenia prinášajú zisk.

Rukami nám prešli PPC rozpočty vo výške viac ako 500 000€ 

Rešpektujeme vaše rozpočty, ktoré si aktuálne môžete dovoliť investovať. Spoľahnite sa na naše skúsenosti so správou veľkých aj malých rozpočtov pre desiatky rôznych projektov. Pravdepodobne nie je odvetvie, v ktorom sme ešte kampane nespustili. Pevne veríme, že pomôžeme rásť aj vašej značke.

 
 
 
 

Všetko pod jednou strechou

Pre mnohé firmy riešime komplexné online kampane od tvorby kreatívnych konceptov, grafických dizajnov, copywritingu, videí a iných reklamných formátov. Naše návrhy dokážeme zrealizovať a následne ich pomocou PPC reklamy dostať k vašim zákazníkom. Máte tak všetko pokryté pod jednou strechou, vďaka čomu ušetríte náklady, znížite chybovosť a dosiahnete výsledky efektívnejšie a v kratšom čase.

Prečo využiť PPC reklamu

PPC reklamou môžete zasiahnuť obrovský počet zákazníkov, rovnako ako cez masové médiá (print, TV, rádio), alebo sa zamerať len na úzku skupinu ľudí, či špecifické cieľové skupiny. Máte tak vysokú šancu, že reklamu na váš produkt alebo službu, uvidia práve tí ľudia, ktorým ju chcete ukázať.

 

PPC reklama je vhodná pre firmy rôznych veľkostí. Pri správnej stratégii je možné dosiahnuť výsledky aj s limitovanými rozpočtami. Výhodou je aj rýchle dosahovanie výsledkov, takže efekt PPC kampaní uvidíte takmer okamžite. Pred spustením reklamy pre vás pripravíme návrhy rozpočtov a odhadované výsledky kampaní.

PPC reklama má rôzne podoby. Môže ísť o reklamu v Google vyhľadávaní, kde zasiahnete ľudí, ktorí hľadajú vaše produkty a služby. Bannerovou reklamou zacielite webové stránky, ktoré vaši zákazníci navštevujú. Youtube videá sú vhodné na zvyšovanie povedomia o značke. PPC reklamu môžete využiť aj na sociálnych sieťach a zacieliť reklamu podľa správania a záujmov zákazníkov. 

 

Možností využitia PPC reklamy je naozaj veľa. Kontaktujte nás, radi sa s vami porozprávame o stratégii PPC reklamy, ktorá bude vhodná priamo pre vás a vašu značku.

Povedali o nás
  • Dennik N
  • Mary Kay
  • Futbaltour.sk
  • HDE
  • Colliers

Často kladené otázky

Cena za PPC reklamu sa rozdeľuje na 2 časti. Prvá časť rozpočtu, čiže "reklamný kredit" ide priamo do reklamného systému Google. Druhá časť je naše fee za správu a optimalizáciu kampaní. Všetky kampane naceňujeme individuálne podľa veľkosti a zložitosti reklamných kampaní. 

Vždy vám odporučíme vhodný budget a nasmerujeme vás aby mala PPC kampaň efekt.

PPC reklamu vám pravidelne reportujeme, väčšinou na mesačnej báze. Či už formou reportov, telefonicky alebo osobných stretnutí. Všetky aktivity napájame na webovú analytiku, takže presne vidíte koľko reklama zarába a aký má efekt. 

Okrem Google Adwords využívame aj reklamné systémy eTarget, AzetKlik a Facebook Ads. Individuálne aj iné reklamné PPC a RTB systémy.

Stačí nás kontaktovať, pre množstvo klientov spúšťame reklamy aj na Facebooku, Linkedin či Instagrame. Cez Google Adwords spúšťame reklamy aj na iných webových stránkach (Google obsahová sieť), Youtube či v Gmaile.

Mám záujem o PPC reklamu 

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín.