top of page

Úvod > Služby > PPC reklama

PPC reklama
S PPC reklamou od Leiter Advertising firmy viditeľne rastú

Už 10 rokov nastavujeme efektívne PPC kampane a rukami nám prešlo viac ako 700 000€

 

Klienti nám dôverujú dlhé roky, pretože sa na ich kampane nepozeráme s klapkami na očiach.

 

Neriešime marginálne metriky, ale všímame si celý kontext toho, prečo má zákazník nakúpiť práve u vás.

Od nastavenia kampaní, cez predajnú efektivitu webu až po celkovú marketingovú komunikáciu vašej firmy.

Jednoducho, robíme to, na čom záleží - na tom, aby vaša značka rástla a PPC kampane zarábali.

Entering credit card details

Tvoríme efektívne PPC kampane pre B2B aj B2C firmy

hde-sede.png

Helen Doron English

Najväčšia škola angličtiny v Čechách a na Slovensku s viac ako 180 pobočkami. 

Naša kampaň priniesla viditeľné výsledky.

  • 70% zvýšenie dopytov

  • 60 000+  návštev

  • 3 roky spolupráce

futbaltour-sede.png

FutbalTour

Najväčšia športová cestovná kancelária na Slovensku. Postarali sme sa o reklamu na Facebooku, Google a Youtube.

  • 81%  nárast dopytov z Google

  • 193%  nárast dopytov z FB

  • 4 roky spolupráce

tj-legal-stroke_edited.png

TJ-Legal

Viac ako 5 rokov spolupráce vyústilo v rapídny rast spoločnosti a viacero úspešných projektov.

  • 150% zvýšenie návštev

  • 70%  zníženie nákladov

  • 5 rokov spolupráce

So službou
PPC reklama získate

Pravidelné nastavenie nových kampaní

Komplexnú starostlivosť

o kampane

Odporúčania na vylepšenie webu a výkonu kampaní

Prehľadné

reportovanie

výsledkov

PPC reklama je vhodná voľba pre všetky firmy - veľké aj malé

10 rokov skúseností
z viac ako 15 krajín sveta

 

Dôvera je u nás na prvom mieste, či už ide o PPC reklamu, alebo obchodné vzťahy. Aj preto s nami klienti zostávajú roky. Otvorene sa rozprávame o rozpočtoch, možnostiach kampaní aj ich reálnych výsledkoch.

 

Zužitkujte naše dlhoročné skúsenosti a vyhnite sa krátkozrakému premýšľaniu mnohých firiem, ktoré PPC reklamu zapínajú a vypínajú na základe pocitov.

 

Sme certifikovaná Google Partner agentúra a len málo vecí nás ešte dokáže prekvapiť. Reklamu nastavujeme v Google, Youtube, na Facebooku, Instagrame aj na LinkedIn.

Inteligentná
a cieľavedomá PPC reklama

 

PPC reklamu tvoríme a spravujeme komplexne.

Naším hlavným cieľom sú vždy vaše biznisové ciele. Výkon kampaní zvyšujeme pravidelným testovaním, tvorbou nových kampaní, odporúčaniami na vylepšenie webu alebo dobrými radami, ktoré vám pomôžu zlepšiť výkon marketingu.

 

O vaše kampane sa pravidelne staráme, pretože vieme, že niekedy aj malá zmena v správnom čase prinesie výsledky a váš rozpočet bude využitý správne.

 

Pravidelne reportujeme výsledky a analyzujeme aktivity, aby ste si boli istý, že vám naše riešenia prinášajú zisk každý mesiac.

Concrete Wall
Spôsob spolupráce

Jednoduchá spolupráca. Vy nám dáte vedieť vaše ciele a my pripravíme návrh, ako tieto ciele pomocou PPC reklamy dosiahnuť. Či už ide o krátkodobé zvýšenie predaja, alebo "always on" kampane. Všetky výsledky a zistenia z PPC kampaní transparente reportujeme vrátane odporúčaní na vylepšenie vášho webu a predaja.

1. Vstupné dáta

Úvodný rozhovor o vašom podnikaní, cieľoch a minulých výsledkoch s online reklamou. Odporúčame otvorene komunikovať aj o vašom rozpočte, pretože práve ten rozhoduje o tom, aké typy PPC reklamy a reklamné systémy využijeme.

2. Návrh spolupráce a výsledkov

V tomto kroku uvidíte, koľko odporúčame do PPC reklamy investovať, aké formáty reklamy využijeme, a aké reklamné systémy využijeme. Zistíme, či je vhodné osloviť ľudí cez Google vyhľadávanie, Facebook či Instagram, alebo využijeme kombináciu rôznych médií. Na základe nášho prieskumu vám dodáme aj predikcie výsledkov a reálne očakávania o počte objednávok a dopytov.

Ak zistíme problémy na webe alebo v súčasnej komunikácii značky, odporučíme vám opravu týchto problémov pred samotným spustením reklamy.

3. Nastavenie PPC reklamy

Po schválení návrhu sa pustíme do nastavení reklamy. Tá spočíva v technických nastaveniach PPC reklamy, analytiky, výrobe grafických výstupov, tvorbe textov, tvorbe publík a iných aktivít. Doba realizácie sa líši podľa veľkosti kampane (viac informácií nižšie).

4. Reportovanie výsledkov

Väčšina PPC kampaní prebieha na pravidelnej mesačnej báze. Minimálne 1x za mesiac vám posielame prehľadný report, kde nájdete najdôležitejšie metriky. Report si s vami osobne alebo cez videohovor prejdeme, aby ste vedeli, ako sa PPC reklame darí. Súčasťou sú aj návrhy na zlepšenie komunikácie, zistené problémy a iné informácie, ktoré pomôžu s výkonom reklám.

Sposob spoluprace

Rešpektujeme vaše rozpočty, ktoré si aktuálne môžete dovoliť investovať

Rukami nám prešli PPC rozpočty vo výške viac ako 700 000€. Spoľahnite sa na naše skúsenosti so správou veľkých aj malých rozpočtov pre desiatky rôznych značiek.

 

Pravdepodobne nie je odvetvie, v ktorom sme ešte kampane nespustili. Pevne veríme, že pomôžeme rásť aj vašej značke.

Cena služby


Presnému naceneniu predchádza telefonický rozhovor alebo osobné stretnutie. Cenu vám pripravíme na mieru. Výška závisí od rozsahu PPC kampaní, počtu reklamných systémov a spravovaného mediálneho rozpočtu. 

Štandardná cena sa pohybuje

v rozmedzí 400 € - 2 000 €.

Doba dodania


Menšie PPC kampane v jednom reklamnom systéme spustíme do 2 týždňov. Komplexnejšie kampane do 1 mesiaca. 

Väčšie kampane s viacerými sytémami a tvorbou kreatívy a grafických výstupov zaberie 2 mesiace.

Štandardná doba dodania

je 2 týždne - 2 mesiace.

cesta-sposob-2.jpg

Spolupracujeme spolu približne rok najmä na kampaniach pre sociálne siete a výsledky boli okamžité. Za posledné mesiace sa predaj neustále zvyšuje a z veľkej časti za to vďačíme aj týmto úspešným kampaniam. Zároveň sa s firmou Leiter skvele komunikuje a na všetky požiadavky reagujú veľmi pružne. Vrelo odporúčam.

Pavel Dvořák - Vydavateľstvo RAK

Najefektívnejšia forma online reklamy s najlepším pomerom cena vs. výkon

Zabezpečte si jednu z najvýkonnejších spôsobov reklamy v online priestore. PPC reklama vám umožňuje vysoko efektívnym spôsobom osloviť veľký počet nových potenciálnych zákazníkov.

Zasiahnite svojich

zákazníkov efektívne

 

PPC reklamou môžete zasiahnuť obrovský počet zákazníkov, rovnako ako cez masové médiá (print, TV, rádio) alebo sa zamerať len na úzku skupinu ľudí, či špecifické cieľové skupiny. Máte tak vysokú šancu, že reklamu na váš produkt alebo službu uvidia práve tí ľudia, ktorým ju chcete ukázať.

Vhodné na vyvolávanie dopytov

aj uspokojovanie dopytov

 

Pomocou reklamy v Google vyhľadávaní oslovíte zákazníkov, ktorí už hľadajú vaše služby a produkty. Pomocou bannerov, Youtube a reklamy na sociálnych sieťach zasa oslovíte ľudí, ktorí o vašej značke ešte nevedia.

Transparentné 

financovanie

 

Výhodou PPC kampaní je prehľadný tok investícií do reklamy. Presne vidíte, kam rozpočet ide, aké dosahuje výsledky, a ako sa vám financie, v krátkodobom aj dlhodobom horizonte, vracajú späť na obrate firmy.

Takmer okamžitý

efekt

 

PPC reklama je vhodná pre firmy rôznych veľkostí. Pri správnej stratégii je možné dosiahnuť výsledky aj s limitovanými rozpočtami. Výhodou je aj rýchle dosahovanie výsledkov, takže efekt PPC kampaní uvidíte takmer okamžite. Pred spustením reklamy pre vás pripravíme návrhy rozpočtov a odhadované výsledky kampaní.

Prehľadné reportovanie

výsledkov kampaní

 

PPC reklamu pravidelne reportujeme. Okrem dát vám výsledky aj slovne vysvetlíme. Okrem toho získate aj odporúčania na vylepšenie výkonu kampaní, messagingu a webovej stránky, aby ste predávali ešte viac.

Rôzne možnosti 

využitia PPC reklamy

 

PPC reklama nie je len Google vyhľadávanie. Ide o celé spektrum reklamných systémov. Na Slovensku a v ČR sa najčastejšie využíva aj bannerová reklama, Youtube, PPC reklama na Facebooku, Instagrame či LinkedIn. V ČR je populárny Sklik.

Zasadacka-web_edited.jpg
Leiter-biele-o-nas-logo-Vertical.png

Spoznajte nás

Tvoríme zmysluplné výstupy, ktorým vaši zákazníci rozumejú, a ktoré rozvíjajú vašu značku. Spoznajte filozofiu našej práce.

Budeme si rozumieť?

Zistite, či sme pre vašu firmu vhodný partner. Ak sa nájdete aspoň v 6-tich bodoch, sme pre vás správna voľba a veľmi radi vás spoznáme.

Zverte svoju reklamu do rúk PPC špecialistov

Kontaktujte nás, radi sa s vami porozprávame o stratégii PPC reklamy, ktorá bude vhodná priamo pre vás a vašu značku. Napíšte nám alebo zavolajte na číslo 0907 865 466.

Ukážky projektov
pre našich klientov
bottom of page