Pay-per-click reklama

PPC reklama a zvyšovanie predajného potenciálu webov

Nastavíme inteligentne cielenú PPC reklamu a upravíme vašu webovú stránku, aby ste predávali na internete viac.

Chcem zlepšiť online predaj
Povedali o nás

„Spoluprácu odporúčam každému. Okrem odbornej kvality prekvapia každého svojou spoľahlivosťou, otvorenou komunikáciou a úprimným záujmom o váš biznis a váš úspech.“

Matej Očenáš / Spolumajiteľ Futbaltour.sk
Správa kampaní

Za 1 € vám priemerne vrátime 10 € naspäť

Klientom prinášame za každé investované 1 €  do PPC reklamy priemerne 10 € naspäť. U niektorých klientov sa dostávame až na úroveň 20 €. Čísla sa však, samozrejme, líšia podľa odvetvia v ktorom podnikáte.

 
 
 
 
Bez záväzkov

Každý mesiac
bojujeme o vašu priazeň

Veríme v dlhodobé vzťahy a nie zväzovanie zmluvami. Preto vám každý mesiac posielame detailný report s vyhodnotením výkonnosti reklám, kde jasne uvidíte, či sa vám naša spolupráca vypláca. 

Zvyšovanie konverzie

Upravíme váš web aby začal zarábať 

PPC reklama vám prinesie kvalitnú návštevnosť, ale je na vašej webovej stránke aby návštevníka presvedčila. Máme preukázateľné výsledky v zlepšovaní predajného potenciálu webov. 

 
 
Povedali o nás
  • Dennik N
  • Futbaltour.sk
  • Taxify
  • Union

Často kladené otázky

Cena za PPC reklamu sa rozdeľuje na 2 časti. Prvá časť rozpočtu, čiže "reklamný kredit" ide priamo do reklamného systému Google. Druhá časť je naše fee za správu a optimalizáciu kampaní. Všetky kampane naceňujeme individuálne podľa veľkosti a zložitosti reklamných kampaní. 

Vždy vám odporučíme vhodný budget a nasmerujeme vás aby mala PPC kampaň efekt.

PPC reklamu vám pravidelne reportujeme, väčšinou na mesačnej báze. Či už formou reportov, telefonicky alebo osobných stretnutí. Všetky aktivity napájame na webovú analytiku, takže presne vidíte koľko reklama zarába a aký má efekt. 

Okrem Google Adwords využívame aj reklamné systémy eTarget, AzetKlik a Facebook Ads. Individuálne aj iné reklamné PPC a RTB systémy.

Stačí nás kontaktovať, pre množstvo klientov spúšťame reklamy aj na Facebooku, Linkedin či Instagrame. Cez Google Adwords spúšťame reklamy aj na iných webových stránkach (Google obsahová sieť), Youtube či v Gmaile.

Chcem zlepšiť online predaj

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).