Prípadová štúdia

Reklamná kampaň pre lídra vo výučbe angličtiny pre deti

Prečítajte si, ako sme pomohli najväčšej sieti škôl angličtiny pre deti v ČR a SR.

O firme

Helen Doron English je svetovová sieť, ktorá pôsobí v 36 krajinách sveta. Má unikátny spôsob výučby angličtiny, vďaka čomu je aj v Čechách a na Slovensku jednotkou v tejto oblasti.

Služby

Stratégia, kreatíva, videoprodukcia, PPC reklama, správa sociálnych sietí, webová analytika, testovanie,

Ciele kampane

Hlavným cieľom kampane bolo zvýšiť počet rezervácií na ukážkovú hodinu, a tým pomôcť zvýšiť počet nových študentov Helen Doron English v Českej republike a na Slovensku. Sekundárnou úlohou bolo pripraviť kreatívu, ktorá zvýši pocit spolupatričnosti u frančízantov a učiteľov.

Riešenie

Kreatívnu stratégiu sme postavili na zobrazení matiek, ktoré svoje deti dali do Helen Doron English. Zdôraznili sme myšlienku ako môže angličtina pomôcť deťom v úspešnom živote. A akým spôsobom je v tom nápomocná Helen doron English? To sme nechali vo videách povedať matky z ich vlastného pohľadu a vlastnými slovami.

Vytvorili sme sériu videí, pre ČR a SR, do ktorých sme obsadili bežné matky a vybrané celebrity. Každá z nich vo videu vysvetlila, prečo je podľa nej metóda výučby efektívna. Ako sa také video vyrába si môžte prečítať tu

Na sociálnych sieťach sme pripravili pravidelný obsah.  Príspevky informovali o ukážkových hodinách, prezentovali kampaňové videá a prinášali aj zábavné súťaže či fakty o angličtine a špeciálnej metóde výučby HDE.

PPC reklamou na sociálnych sieťach a reklamnom systéme Google Ads sme šírili kampaň medzi verejnosť. Všetky vizuály, cielenia a texty sme pravidlene testovali s cieľom vyťažiť z rozpočtu maximum dopytov.

Reklamnú stránku / landing page na získanie rezervácií sme otextovali tak, aby sme na čo najmenšom priestore presvedčili čo najviac návštevníkov. 

Výsledky kampane - medziročné porovnanie

Slovensko

  • Nárast vyplnených formulárov o 222 % 
  • Viac ako 260 000 prehratí videa

Česká republika 

  • Nárast vyplnených formulárov na ukážkovú hodinu o 22,85%
  • Viac ako 396 000 prehratí videa

Spokojný klient

Podarilo sa nám vytvoriť efektívnu kampaň a splniť tak nastavené ciele. Vďaka aktivitám, ktoré sme pripravili sa klientovi zvýšil počet registrácií na ukážkovú hodinu. Tešíme sa, že klient bol s našou prácou v Čechách aj na Slovensku spokojný a už teraz pracujeme na ďalších spoločných aktivitách. 

Kontaktujte nás

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).