top of page

Sme pre vašu firmu vhodná agentúra?

Zistite, či sme pre vašu firmu vhodný partner.

Na značke vám záleží
a chcete, aby rástla

Váš biznis je neoddeliteľnou súčasťou vášho života a vnášate doň maximum svojho úsilia. Radi pracujeme s klientmi, ktorí sú svojím podnikaním nadšení, chcú vidieť svoju značku rásť, záleží im na nej a z jej úspechov sa tešia.

Viete, že za úspešným marketingom je investícia

Nielen finančná investícia, ale aj investícia v podobe práce. Uvedomujete si totiž, že za úspešným marketingom nie je mágia, ale dobrá práca, ktorá sa vám vráti.

Veríte viac faktom,
ako najnovším trendom

Nechcete riešiť najnovšie trendy len preto, že sú najnovšie, ani sa točiť v kolobehu aktivít, ktoré neposúvajú biznis dopredu. Chcete robiť aktivity, ktoré prinášajú výsledky v krátkodobom aj dlhodobom horizonte.

Nie je pre vás problém
otvorená komunikácia

Nemáte ambíciu v mikromanažmente a svojej agentúre dokážete dôverovať. My chceme vypočuť vás a vy by ste mali vypočuť nás. Len tak dokážeme vašu značku posúvať ďalej každý deň.

Myslíte dlhodobo a viete,
že skratky neexistujú

Ani strom neprináša ovocie hneď, ako ho zasadíte do zeme. Rozumiete, že aj úspešnej značke predchádza dlhodobé a pravidelné marketingové úsilie a množstvo aktivít, ktoré za úspechom stoja.

Ste ochotný venovať
svojej značke čas

Viete, že dosiahnutie akéhokoľvek druhu cieľov si vyžaduje aj váš čas. Neočakávate, že váš biznis môže prosperovať bez vášho pričinenia a ste pripravení venovať svojej značke potrebnú pozornosť.

Ste ochotný si nastaviť
jasné ciele

Bez cieľa si ťažko vyberiete, ktorým smerom na križovatke chcete odbočiť. Ak neviete, kam smerujete, je pre nás veľmi ťažké slúžiť vášmu biznisu. Buďte teda pripravení stanoviť si jasné a stručné ciele. Ak ste tak ešte neurobili, radi s vami ciele nastavíme.

Máte vyčlenený rozpočet,
aby vaša značka bola vidieť

Na využitie akejkoľvek našej služby nepotrebujete predať dom alebo založiť všetok rodinný čínsky porcelán. Musíte však mať k dispozícii nejaký budget, s ktorým sa dá pracovať. Všeobecne platí,

že čím vyššie máte ciele, tým je potrebný väčší rozpočet.

Kontaktujte nás

Začnime spolupracovať ešte dnes. Napíšte nám alebo zavolajte na číslo 0907 865 466.

bottom of page