Vytvorenie názvu firmy (naming)

Pomenujeme, čo pomenovať treba

Získajte názov firmy, ktorý budete vyslovovať s hrdosťou.

Chcem vytvoriť názov
Povedali o nás

„Spoluprácu odporúčam každému. Okrem odbornej kvality prekvapia každého svojou spoľahlivosťou, otvorenou komunikáciou a úprimným záujmom o váš biznis a váš úspech.“

Matej Očenáš / Spolumajiteľ Futbaltour.sk

Cena služby

Cena za vytvorenie názvu je individuálna. Závisí od veľkosti projektu, zodpovednosti a iných parametrov. Štandardne, v 80% prípadov, sa cena za vytvorenie názvu spoločnosti pohybuje v rozmedzí 500,00 € - 1500,00 €. Presnému naceneniu predchádza telefonický rozhovor, prípadne osobné stretnutie.

Počet názvov a doba dodania

Podľa dopredu dohodnutých podmienok a ceny získate 5-10 názvov v prvom kole. Ak by sme sa sa netrafili v prvom kole (čo sa nám často nestáva), pripravíme druhé kolo názvov na základe vašej spätnej väzby. Štandardná doba dodania je 2 týždne - 1 mesiac.

Názov, ktorý vystihne hodnoty vašej firmy

Vytvoríme vám názov, ktorý vystihne vašu firmu v jednom či dvoch slovách. Vystúpte z radu nudných mien a získajte značku, ktorú si vaši zákazníci obľúbia a nezabudnú. 

 
 
 
 

Právny sken a registrácia názvu ako ochrannej známky

Právna kontrola dostupnosti názvu na viacerých úrovniach (Slovensko, Európa, celý svet). Ochráňte jedinečnosť vášho názvu. Spolupracujeme s právnikmi, ktorí sa špecializujú na obchodné značky. Registrácia ochrannej známky nie je nevyhnutná, avšak odporúčame ju.

Kompletný branding pre vašu firmu

Dobrý názov firmy je základným kameňom pre úspešný marketing a branding. Okrem názvu sa vám radi postaráme aj o vytvorenie loga a korporátnej identity vašej novej značky. 

 
 
  • Dennik N
  • Mary Kay
  • Futbaltour.sk
  • HDE
  • Colliers

Jednoduchá spolupráca

Úvodná analýza 

Na úvod spolupráce si naplánujeme dlhšie stretnutie, telefonát, alebo nám napíšete email, kde nám porozprávate všetko o vašej firme, službách, konkurencii a celkovej vízii. 

Na základe tohto rozhovoru sa pustíme do vlastnej analýzy a prieskumu trhu, vášho marketingu a konkurencie, aby sme si boli istí, že váš názov bude unikátny.

Tvorba názvu

Náš tím začne pripravovať vhodné názvy, ktoré spĺňajú "kreatívne aj legislatívne normy". Vašu firmu rozoberieme na drobné, aby sme našli naozaj správny názov. 

Okrem samotnej tvorby názvu hľadáme aj vhodné domény (.com a .sk, prípadne iné), aby vaša značka mohla žiť aj na internete.

Schvalovací proces - 1. kolo

V prvom kole schvaľovania vám dáme na výber z viacerých názvov. Ukážeme, ako názov funguje v reálnom svete na vizitkách, pútačoch a iných nosičoch. Odporúčame pred finálnym rozhodnutím pár dní počkať a zžiť sa s novým názvom. 

Ak sme sa trafili do vášho vkusu, tak ste práve získali nové meno. Ak sa vám názov ešte nepozdáva, nič sa nedeje. My sme múdrejší o váš feedback a vy vidíte nové cesty, ktorými sa dá uberať. Púšťame sa do druhého kola.

Schvalovací proces - 2. kolo

V druhom kole získate opäť viacero názvov na výber. Počet už bude menší ako v prvom kole. Opäť nastáva čas na váš feedback. V druhom kole by ste už mali mať názov, ktorý naplno vyjadruje vaše hodnoty.

Ak by názov firmy neprešiel ani v druhom kole, čaká nás spoločné stretnutie (workshop). Počas neho budeme tvoriť názov firmy spoločne. Vďaka spoločnej diskusii zistíme, čo vám ešte chýba a možno práve na tomto stretnutí nájdeme váš nový názov.

Nezáväzný dopyt pre vytvorenie názvu

Napíšte nám čo chcete pomenovať a my sa vám ozveme najneskôr do 24h.