Profil agentúry a klientov

Sme pre vás vhodná marketingová agentúra?

Zistite, či sme pre vašu firmu vhodný partner. Prečítajte si, kto sme, akú razíme pracovnú filozofiu, akým klientom prinášame najlepšie výsledky a ako naceňujeme projekty.

Napíšte nám
 

Profil našich klientov

 • Väčšina našich klientov sú už zabehnuté firmy, ktoré sa chcú posunúť na vyššiu úroveň  

  Štandardne komunikujeme priamo s majiteľom firmy alebo s menším marketingovým oddelením. Spolupracujeme aj s menšími firmami aj s väčšími korporáciami, no naším ideálnym klientom sú stredne veľké spoločnosti. Úprimne si myslíme, že práve firmám, ktoré už nejaký ten rok podnikajú, pomôžeme najlepšie.

 

Ceny a spôsoby platieb

 • Individuálne ceny na mieru

  Ceny tvoríme na mieru každej firme podľa veľkosti a zložitosti projektu. Nemusíte sa obávať žiadnych neočakávaných nákladov. Dopredu sa dohodneme, koľko vás služba bude stáť a táto cena sa už nezmení. Naše ceny sa dajú rozdeliť do dvoch kategórií:

 

 

 • 1. Komplexné projekty - fixná cena

  Tento model spolupráce sa sústredí na časovo ohraničené projekty, akými sú napríklad vytvorenie firemnej identity, tvorba marketingovej stratégie, nakrúcanie spotov alebo príprava reklamnej kampane. V tomto modeli sa platí 50% zálohová platba a zvyšných 50% po dodaní služby. V prípade, že máte záujem o väčší objem práce, ale služby sú ešte mimo vášho rozpočtu, ponúkame možnosť platieb na splátky.

 

 

 • 2. Pravidlené aktivity -  mesačná platba

  Ide o nacenenie všetkých pravidelne sa opakujúcich činností agentúry. Do tejto kategórie patrí napríklad mesačná správa PPC reklamy, správa sociálnych sietí, marketingové konzultácie či periodická tvorba článkov. Pri takýchto aktivitách sa budeme rozprávať o pravidelných mesačných platbách. Aj táto cena je dopredu fixne dohodnutá a platí sa pravidelne v prvom týždni každého mesiaca.

 

Naša filozofia

 • Ponúkame rozmanité služby. Zámerne.

  Vďaka tejto rozmanitosti dokážeme namiešať správny mix marketingových a reklamných aktivít, ktorý vám zvýši obrat. Nelimitujeme sa médiom ani priestorom.  Stačí povedať, čo je vašim cieľom a naši špecialisti nájdu riešenie. 

 

 

 • Robíme len to, čo má pre vašu firmu zmysel 

  Navrhneme vám len aktivity, ktoré majú skutočný vplyv na vaše podnikanie. Vaše financie rešpektujeme a pristupujeme k nim akoby boli naše vlastné. Nenaháňame sa za trendovými aktivitami, len preto, že sú v móde.

 

 

 • Kombinujeme prax a fungujúce marketingové zákony  

  Pracovné postupy sme si overili v praxi už mnohokrát. Vďaka tomu sme si už vyvinuli "cit" pre aktivity, ktoré budú fungovať. Len na tom sa však stavať nedá. Preto pri návrhoch využívame okrem praktických skúseností aj overené marketingové zákony, ktoré jednoducho fungujú a sú vedecky dokázané.  

 

 

 • Zdravý rozum a otvorená komunikácia

  Tento, čoraz viac nedostatkový tovar, je u nás základom všetkého. Či už pri návrhoch marketingových aktivít, naceňovaní služieb, alebo pri vzájomnej komunikácii. Veríme, že priamou komunikáciou a otvorenosťou sa vieme dohodnúť na všetkom.

 

Kto sme

 • Pomohli sme viac ako 200 firmám

  Pomohli sme zabehnutým spoločnostiam, veľkým korporáciám, ale aj začínajúcim živnostníkom a malým firmám. Skúsenosti máme už takmer z každého odvetvia podnikania od automobiliek až po hand-made produkty, od IT riešení až po detské knihy.

 

 

 • Sme členmi obchodných komôr a podnikateľských združení

  Radi sa dozvedáme nové informácie z podnikateľského sveta. Preto sme členmi zahraničných obchodných komôr a podnikateľských združení. Načerpávame tak informácie a poznatky, ktoré môžu pomôcť aj vašej firme.

 

 

 • Google Partner

  Sme certifikovaná Google Partner agentúra. Máme zvládnuté certifikačné testy služby Google Ads a disponujeme najaktuálnejšími znalosťami. Pre vás to znamená, že inzerciu v reklamnom systéme Google zvládame na jednotku.

Pomohli sme viac ako 200 značkám

Kontaktujte nás

Získajte ponuku na mieru. Odpovieme najneskôr do 24 hodín (väčšinou oveľa rýchlejšie).