top of page

Úvod > Služby > Marketingová stratégia 

Marketingová stratégia
Rast značky vďaka efektívnemu marketingu 

Marketingová stratégia je prvý krok k úspešnému marketingu značky. Získajte konkrétny plán aktivít a médií a zistite kde a akým spôsobom komunikovať výhody vašej značky zákazníkom a klientom.

Image by Damiano Lingauri

Marketingová stratégia vám umožní vniesť systém do vášho marketingu

Získajte praktický nástroj pre vaše podnikanie. Nechajte si vypracovať na mieru pripravený marketingový plán aktivít a dosahujte svoje ciele efektívnejšie a rýchlejšie.

Stratégia

vytvorená na mieru

 

Každý klient a každá značka si vyžaduje iný prístup k tvorbe stratégie a strategickým rozhodnutiam. Vaše prvé strategické rozhodnutie môže byť nechať si takúto stratégiu vytvoriť.

Aktivity, 

ktoré plnia ciele

 

Vďaka stratégii budete vedieť, ktoré marketingové aktivity sú pre vás vhodné, aj to, ktorým sa radšej vyhnúť. Rozhodnutia, do čoho sa teda pustiť, pre vás už nebudú také ťažké. Upriamite svoju pozornosť na najdôležitejšie aktivity, ktoré vám prinesú želané výsledky.

Strategické ciele

a ich taktické riešenia

 

Každá spoločnosť túži maximalizovať svoj zisk. Dôležité sú však čiastkové ciele, ktoré k zisku vedú. V strategickej časti si ich zadefinujeme. V taktickej časti získate jasné kroky, ako tieto ciele dosiahnuť.

Plán pre efektívnejší

marketing

 

Vyhnite sa kolobehu pokusov a omylov. Marketingový plán zjednocuje úsilie firmy a koncentruje energiu a rozpočty na aktivity, ktoré značke prospejú v dlhodobom aj krátkodobom horizonte.

Rýchlejší

rast značky

 

S jasným, prioritizovaným a použiteľným systémom pre marketingovú komunikáciu môže vaša firma rásť a napredovať rýchlejšie. Budete vedieť, kam investovať, aby to malo pre vás význam.

Praktické

každodenné riešenia

 

Praktický dokument, ktorý obsahuje aplikovateľné a vecné riešenia vašich marketingových problémov. Umožní vám robiť každodenné rozhodnutia správne, a pre vašu značku sa stane dlhodobým prínosom.

So službou marketingová stratégia získate

Strategický dokument v rozsahu 30-60 strán

Plán dlhodobých a krátkodobých aktivít pre rast značky

Návrh rozpočtov

a predikcie výsledkov na 12 mesiacov

Každodenný praktický nástroj pre vaše podnikanie

Najčastejšie problémy firiem

Dobrá marketingová stratégia odpovie na tie najdôležitejšie otázky 

Ako komunikovať 

výhody značky?

Ako

osloviť zákazníkov?

Aké

médiá využívať?

Aké aktivity 

pomáhajú s rastom? 

Ako sa odlíšiť 

od konkurencie?

Ako nastaviť

marketingové ciele?

Ako nastaviť

 rozpočty?

Ako vyhodnocovať 

úspešnosť? 

krem-strategy-1.jpg
Image by Alvaro Reyes
Spôsob spolupráce

Venujte sa aktivitám, ktoré pre vás majú význam. Získajte praktický dokument, ktorý definuje strategické marketingové ciele vašej značky a ich taktické riešenia. Dostanete aplikovateľný a praktický návod na dlhodobé riešenia vašich marketingových problémov.

1. Vstupné dáta

Úvodný rozhovor a vyplnenie nášho dotazníka, príp. workshop, z ktorých sa dozvieme všetky potrebné informácie o vašej firme, produktoch, službách a cieľoch. V prvom kroku sa hradí zálohová faktúra vo výške 50%.

2. Analýza

Na základe všetkých potrebných informácií začíname pracovať na vlastnej analýze trhu a konkurencie a na analýze súčasnej situácie firmy, jej produktov a služieb. Analyzujeme marketingové aktivity firmy, silné a slabé stránky a jej príležitosti na trhu.

3. Stratégia a plánovanie

Po spoločne zadefinovaných strategických cieľoch vašej spoločnosti navrhujeme a plánujeme novú koncepciu marketingu tak, aby váš marketing dával zmysel, efektívne fungoval a dlhodobo vám prinášal želané výsledky.

Sposob spoluprace

Vaše marketingové aktivity
nemusia byť kolobehom pokusov a omylov.
Investujte tam, kde to má význam

Cena služby


Presnému naceneniu predchádza telefonický rozhovor alebo osobné stretnutie. Cenu vám pripravíme na mieru. Výška závisí od rozsahu a komplexnosti stratégie.

Štandardná cena sa pohybuje

v rozmedzí 2 000 € - 7 000 €.

Doba dodania


Podľa dopredu dohodnutých podmienok a ceny získate strategický dokument v rozsahu 30 až 60 strán. Ten obsahuje praktické riešenia na mieru, ktoré môžete uplatniť v marketingu svojej značky.

Štandardná doba dodania

je 1 mesiac.

Naša práca založená na dokázaných výskumoch a dátach o efektivite marketingovej komunikácie, ktoré spájame s našimi praktickými skúsenosťami

Spolupracujeme spolu približne rok najmä na kampaniach pre sociálne siete a výsledky boli okamžité. Za posledné mesiace sa predaj neustále zvyšuje a z veľkej časti za to vďačíme aj týmto úspešným kampaniam. Zároveň sa s firmou Leiter skvele komunikuje a na všetky požiadavky reagujú veľmi pružne. Vrelo odporúčam.

Pavel Dvořák - Vydavateľstvo RAK

Zasadacka-web_edited.jpg
Leiter-biele-o-nas-logo-Vertical.png

Spoznajte nás

Tvoríme zmysluplné výstupy, ktorým vaši zákazníci rozumejú, a ktoré rozvíjajú vašu značku. Spoznajte filozofiu našej práce.

Budeme si rozumieť?

Zistite, či sme pre vašu firmu vhodný partner. Ak sa nájdete aspoň v 6-tich bodoch, sme pre vás správna voľba a veľmi radi vás spoznáme.

Venujte sa aktivitám, ktoré majú význam a dosahujte ciele efektívnejšie

Nechajte si vypracovať marketingovú stratégiu a získajte jasný plán, ktorý vám pomôže s marketingom. Napíšte nám alebo zavolajte na číslo 0907 865 466.

bottom of page