Úvod > Služby > Online marketing

Online marketing
Objavte celý
vesmír možností internetovej reklamy

Získajte internetový marketing, ktorý stojí na overených dátach o efektívnom marketingu. Aj vy môžete ťažiť z online komunikácie s viditeľným vplyvom na obrat, zisk a rast vašej značky.

online-ves-header-3.jpg

Online reklama, ktorá nežije vo vákuu, ale má jasný vplyv na vašu značku

Dobrá reklama predáva a napriek tomu, že online priestor prináša mnohé možnosti, základné princípy efektívnej reklamy sa v online priestore od “offline” sveta nelíšia.

 

Mnohé firmy však základné princípy ignorujú, pretože "online je iný". To však nie je pravda. Naša prax a dlhoročné výskumy to tiež dokazujú. Spoľahnite sa na pomoc agentúry, kde na dôkazoch záleží viac ako na najnovších trendoch.

Online reklama pre

okamžité zvýšenie dopytov

 

Online reklama, konkrétne Google reklama vo vyhľadávaní, vám pomôže uspokojiť už existujúci dopyt po vašich službách a produktoch. Stačí sa zákazníkom len zobraziť, keď vás hľadajú.

Webová stránka je základom

úspechu na internete

 

Väčšina online marketingových aktivít bude smerovať na váš web. Ak má reklama prilákať zákazníkov, tak úlohou webu je potom vašu službu zákazníkom predstaviť a ideálne aj predať. Dokážeme pre vás vytvoriť efektívne, vizuálne pútavé a obsahovo bohaté webové stránky, ktoré predávajú.

Prehľadné financovanie

kampaní

 

Najväčšou výhodou online kampaní je prehľadný tok investícií do reklamy. Presne vidíte, kam investície idú, aké majú výsledky, a ako sa vám financie, v krátkodobom aj dlhodobom horizonte, vracajú späť na obrate firmy.

Online reklama pre

dlhodobé zvýšenie dopytov

 

Ak podnikáte v novom odvetví, alebo máte unikátny produkt a riešenia, ktoré ešte zákazníci nehľadajú, môžete využiť Youtube reklamu, bannerovú reklamu, sociálne siete, online PR alebo priamy nákup digitálnych médií na zvýšenie povedomia o značke.

Detailné reportovanie

výsledkov kampaní

 

Všetky online aktivity pravidelne reportujeme. Okrem dát vám výsledky aj slovne vysvetlíme, aby ste mali jasný kontext v metrikách. Okrem toho získate aj odporúčania na vylepšenie výkonu kampaní, úpravy textov a webu a iných návrhov pre zvýšenie predajov.

Online nie je len Google, Facebook a Instagram

 

Základom online aktivít je váš web a spomínané reklamné a sociálne siete od Google a Facebooku. Avšak možností využitia reklamy na internete je oveľa viac - od priameho nákupu médií, tvorby PR článkov, spoluprác s "influencermi", tvorby obsahu, e-mailingu, automatizácie, online magazínov a ďalších.

So službou online marketing získate

Komplexnú

stratégiu a plán, ako uspieť v online

Detailné 

nastavenia online

aktivít a kampaní

Takmer okamžité výsledky a dlhodobý rast značky

Prehľadné

reportovanie

výsledkov

online-ves-sposob-3.jpg
Spôsob spolupráce

Dôverujú nám veľké aj malé značky a na našu expertízu sa spoliehajú aj viaceré reklamné a konzultačné agentúry. Tvoríme online kampane pre zvýšenie predaja, leadov, či povedomia o značke.

 

Skúsenosti máme z tradičných aj veľmi špecifických odvetví - automobilky, nehnuteľnosti a developerské projekty, cestovné kancelárie, knižné vydavateľstvá, vzdelávanie, startupy, SaaS, e-commerce, health&beauty sektor a desiatky iných.

1. Vstupné dáta

Úvodný rozhovor alebo dlhší workshop, v ktorom sa dozvieme všetky potrebné informácie o vašej firme, produktoch, službách, cieľoch a minulých výsledkoch a skúsenostiach s online (aj tradičnou) reklamou.

2. Analýza a návrhy riešení

Na základe dodaných informácií začíname pracovať na vlastnej analýze a návrhoch riešení. Pripravíme pre vás plán aktivít, zoznam médií a reklamných systémov, ktoré odporúčame využiť.

 

Samozrejmosťou sú aj predikcie výsledkov a časový horizont, kedy ich vieme dosiahnuť. Spoločne nastavíme reálne očakávania o počte objednávok a dopytov, ktoré dokážeme cez online priniesť.

3. Exekutíva a reportovanie

Pustíme sa do realizácie všetkých online marketingových aktivít, nech už ide o dlhodobé alebo krátkodobé aktivity.

 

Väčšina spoluprác funguje na pravidelnej mesačnej báze, kde sa staráme o celú online komunikáciu (prípadne jej časť).

 

Pravidelne posielame prehľadný report, kde nájdete všetky informácie o výkone kampaní. Reporty si s vami prejdeme osobne alebo cez videohovor, aby ste vždy vedeli, ako sa vašim online kampaniam darí. Súčasťou sú aj návrhy na zlepšenie komunikácie, zistené problémy a iné informácie, ktoré môžeme ďalej využívať v marketingu značky.

 

Všímame si aj kontext kampaní, takže ak uvidíme príležitosť, kde sa dá vaše podnikanie posunúť, alebo zistíme, po akých službách vo vašom portfóliu je zvýšený dopyt, pripravíme pre vás návrh, ako z týchto zistení vyťažiť maximum.

 

Biznisovo orientovaná agentúra pre značky, ktoré nechcú "robiť social", ale riešiť skutočný rast značky v online priestore

Cena služby


Presnému naceneniu predchádza telefonický rozhovor alebo osobné stretnutie. Cenu vám pripravíme na mieru. Výška závisí od rozsahu spolupráce, počtu médií, počtu reklamných systémov a spravovaného mediálneho rozpočtu. 

Štandardná cena sa pohybuje

v rozmedzí 1 000 € - 3 500 € / mesačne

Doba dodania

 

Väčšie online kampane s vytvorením kreatívy a prípravou plánu aktivít si vyžadujú 2-3 mesiace. Menšie online kampane v jednom reklamnom systéme pripravíme do 2 týždňov. Dobu dodania vám potvrdíme po získaní úvodných údajov.

Štandardná doba dodania

je 2 týždne až 3 mesiace.

Namiesto najnovších trendov je naša práca založená na dokázaných výskumoch a dátach o efektivite marketingovej komunikácie, ktoré spájame s našimi praktickými skúsenosťami

Zastávame Evidence-based prístup v marketingovej komunikácii na základe štúdií Byrona Sharpa, Petra Fielda, Les Bineta a iných odborníkov v oblasti efektivity marketingu, reklamy a komunikácie.

online-ves-header-2.jpg

Spolupracujeme spolu približne rok najmä na kampaniach pre sociálne siete a výsledky boli okamžité. Za posledné mesiace sa predaj neustále zvyšuje a z veľkej časti za to vďačíme aj týmto úspešným kampaniam. Zároveň sa s firmou Leiter skvele komunikuje a na všetky požiadavky reagujú veľmi pružne. Vrelo odporúčam.

Pavel Dvořák - Vydavateľstvo RAK

Zasadacka-web_edited.jpg
Leiter-biele-o-nas-logo-Vertical.png

Spoznajte nás

Tvoríme zmysluplné výstupy, ktorým vaši zákazníci rozumejú, a ktoré rozvíjajú vašu značku. Spoznajte filozofiu našej práce.

Budeme si rozumieť?

Zistite, či sme pre vašu firmu vhodný partner. Ak sa nájdete aspoň v 6-tich bodoch, sme pre vás správna voľba a veľmi radi vás spoznáme.

Online marketing,
ktorý funguje

Kontaktujte nás, radi sa s vami porozprávame o stratégii online aktivít, ktorá bude vhodná priamo pre vás a vašu značku. Napíšte nám alebo zavolajte na číslo 0907 865 466.

Ukážky projektov
pre našich klientov