top of page
HP-Background-Gradient-LQ.jpg

RECENZIE

A VYJADRENIA

KLIENTOV

Spoluprácu odporúčam každému. Okrem odbornej kvality prekvapia každého svojou spoľahlivosťou, otvorenou komunikáciou a úprimným záujmom o váš biznis a váš úspech.

Matej Očenáš

FutbalTour.sk

Spolupracujeme spolu najmä na kampaniach pre sociálne siete a výsledky boli okamžité. Za posledné mesiace sa predaj neustále zvyšuje a z veľkej časti za to vďačíme aj týmto úspešným kampaniam. Zároveň sa s firmou Leiter skvele komunikuje a na všetky požiadavky reagujú veľmi pružne. Vrelo odporúčam.

Pavel Dvořák

Vydavateľstvo RAK

Náš e-shop dosiahol prudké navýšenie objednávok. Každému, kto potrebuje pomôcť s online marketingom môžem Leiter Advertising odporučiť bez obáv.

Tibor Réso

Convoy Truck Shop

Úplná spokojnosť s poskytnutou službou. Komunikácia, pripravenosť aj vytvorené diela sú na vysokej úrovni. Bez výrazných úprav sme dostali, čo sme hľadali. Ceny služieb sú adekvátne produktom. Za mňa dobré.

Matej Bučo

ZAGRA

Ďakujeme za spoluprácu, ste skvelá agentúra. Vďaka vám sa projekt Trispo stal realitou. Super web, kreatívne dizajnové nápady a vždy priateľskí, pro-biznisový prístup!:)

Ladislav Pavlovič

Trispo

Spoluprácu s Leiter Advertising vrelo odporúčame.Sú to naozaj velmi milí, empatickí, ľudia, ale hlavne sú to profesionáli v tom čo robia, vždy všetko dodali na čas, tak ako sme boli dohodnutí a bolo vidieť, že sa pohrávali s každým detailom. Kedykoľvek im zavoláte sú k dispozícii a s ničím nemajú problém. Málo kedy napíšem nejakú recenziu, ale ľudia ako oni si to zaslúžia 🙏🏻

Patrik Mikle

Sanbei Coffee

Agentúru Leiter Advertising sme oslovili prvýkrát pre vytvorenia názvu a loga našej novej reštaurácie GRILLPEAK, a určite nie posledný krát. Boli sme milo prekvapení vysokou profesionalitou spracovania nášho zadania. Kreativita a originálnosť predčila naše očakávania.

Viktor Jašica

Grillpeak

S pánom Koncom pracujeme už od roku 2016 a vďaka tejto spolupráci sa nám podarilo rozbehnúť a vylepšiť viacero projektov. Od návrhu cez realizáciu až po finále - profesionálny prístup v každej fáze spolupráce. Rozhodne odporúčame a sami sa tešíme na nové projekty.

Milan Polician

Mojedane.sk

Pre náš eshop nám agentúra Leiter Advertising spravuje Google reklamy, sociálne siete, vytvára grafické návrhy, tlačoviny a pod. Taktiež v oblasti marketingovej stratégie a rozvoja sme sa na nich spoľahli. Máme s nimi výborné skúsenosti doložené výsledkami z kampaní. Majú seriózny prístup a dodržujú stanovené termíny. Peter Konc je skúsený marketér, Google expert s pozitívnym prístupom, ktorý pracuje aj v sobotu ;-)

Robert Palovic

kremkrem

Leiter nám pomáha s PPC reklamou, analýzou dát, tvorbou reklamných kampaní a produkciou videí. Spolupráca s nimi je veľmi jednoduchá a vždy splnia to, na čom sa dohodneme. Vrelo odporúčam.

Marián Varga

TJ-Legal

Vynikajúce služby od Leiter Advertising. Perfektná spolupráca a profesionálna realizácia, grafický dizajn, úprava, výber materiálu a tlač - všetko na super úrovni. Komunikácia a dodanie expresne. Vrelo odporúčam.

Lenka Micovčinová

AHK Slowakei

Výborná komunikácia a expresné vybavenie požiadaviek. Okrem toho aj krásne spracovanie grafických podkladov.

Andrea Vargová

Slovensko-nemecká obchodná komora

Efektívna a rýchla spolupráca. Profesionálne služby a hlavne ochota poradiť a pomôcť.

Nicole Michalíková

Škola HOST

Naša spolupráca prebieha už značné obdobie (viac ako 12 mesiacov) a s prístupom spoločnosti, výsledkami spolupráce ako i osobným jednaním som nadmieru spokojný!

Ján Boldizsár

Boldiz Law Firm

Moja najobľúbenejšia reklamka s ktorou spolupracujem už nejaký ten rok. Výsledky hovoria za všetko - za mňa top.

Daniel Kontuľ

Filmarina.sk

Veľmi spokojná s prístupom, s kvalitou servisu aj s výsledkami kampane:) Ďakujeme pekne v mene Helen Doron English Slovakia.

Katalin Deák

Helen Doron English Slovensko

Excellent agency! They did help us and our solution to grow! I appreciate very individual approach and real care. I will receive value for money and it will pay off!

Pavol Turčina

GOSPACE LABS

One of the most promising agencies in Slovakia at the moment. Client oriented, attention to detail and most importantly, they can deliver promised results within estimated DDLs. They bring back old-fashion (and much needed) hands on approach. Have been working with those guys on a several projects and we can only recommend them further.

Oliver Šimko

Luducrafts Gamification

Owner of company Leitner Advertising, gentleman Mr. Peter Konc is a professional. His job is his passion. For us, he managed fullservice about Google Analytics, Facebook Ads and all range of social networks. We are happy with this longtherm contract which give us big benefits and competitive advantage. Well done!

Michal Behún

Vyberaé vína

S Leiter Advertising spolupracujem z viacerých dôvodov - profesionálnych a osobných. Majiteľ je nesmierne príjemný a pozitívny človek, v ktorého prítomnosti sa cítite dobre. Má veľmi zodpovedný prístup, je expert v tom, čo robí a vždy sa nám snažil vyjsť v ústrety.

Matej Šucha

MINDWORX

Pred založením vlastnej SRO nebolo jednoduché vybrať názov pre svoju firmu. Tím z Leiter Advertising od prvého telefonického kontaktu vzbudzoval u mňa veľkú dôveru a to aj vďaka ich individuálnemu prístupu a profesionalite. Termíny boli splnené na 100%. Vytvorili viacero názvov s úžasnými príbehmi, čo skôr pre mňa spôsobilo problém, čo skôr vybrať. Názov, ktorý som si vybrala je skutočne originálny, nestráca sa v ORSR, jeho príbeh skutočne vystihuje moju osobu a činnosť, ktorú vykonávam. Už teraz sa teším na naše ďalšie spoločné plánované projekty.

Jana Nékyová

Tilaus

S Leiter Advertising sme spolupracovali na namingu začínajúceho neziskového projektu. Okrem skvelých návrhov názvu, z ktorých sme si vybrali hneď dva, poskytli cenné konzultácie a usmernenia. Pristupovali k nám mimoriadne partnersky a profesionálne, úprimne sa zaujímali o zmysluplnosť projektu. Na celom procese sme veľmi ocenili užitočnú prezentáciu s návrhmi názvov, ktorá bola vystavaná tak, aby sme naozaj chápali výber jednotlivých návrhov a dokázali si z nich vybrať taký, s ktorým sa najviac stotožňujeme. Veľmi sa tešíme na ďalšiu prípadnú spoluprácu. Agentúru odporúčame tak korporáciám, ako neziskovkám, ich schopnosť hľadať balans medzi inovatívnymi a dostatočne „vážne“ znejúcimi názvami ich robí skvelou možnosťou aj pre public sektor.

Lenka Svoradová

EMTEGRA

leiter-kontakt-foto-1.jpg
Získajte kompletnú marketingovú
podporu svojej firmy
bottom of page