top of page

Úvod > Služby > Firemná identita

Firemná identita
Zaujmite zákazníkov
s atraktívnou 
firemnou identitou 

Získajte efektívne a pekné logo, jasne definované firemné farby a správne nastavené grafické elementy, na základe ktorých vás zákazníci rozpoznajú. 

kruhy4.jpg

Ukážky lôg, ktoré sme vytvorili

tribuna.png
mojmirka-logo.png
grillpeak.png
felteco.png
barelli.png
marla.png
trispo.png
bldz-logo.png
dwf1.png
ikonika-logo-web-.png
foxym-logo-web.png
cb-logo.png
moname-symbol.png
kyslikovo.png
pfs.png
quad-Q-logo.png

Funkčná firemná identita
je viac ako len logo 

Leiter-Referencie-Felteco.png

So službou firemná identita získate

3 návrhy dizajnu loga a logomanuál

Dizajn manuál, korporátne farby

a fonty

Šablóny pre sociálne siete, návrhy online reklám a iné digitálne nosiče

Návrhy tlačovín, vizitiek, hlavičkových a iných fyzických nosičov

abstr-bcg.jpg
Spôsob spolupráce

Zabezpečte ľahkú identifikovateľnosť a vyššiu dôveryhodnosť vašej značky už pri jej vzniku. Postaráme sa o to, aby mala vaša značka jasne zadefinovanú identitu, ktorej súčasťou je originálny dizajn loga, firemné farby, fonty a iné charakteristické prvky značky.

1. Stretnutie a analýza potrieb 

Na prvom stretnutí sa porozprávame o vašich potrebách. Poviete nám, v čom podnikáte, aké máte ciele, a aké sú reálne finančné možnosti firmy. Na základe získaných informácií sa pustíme do prípravy cenovej ponuky.

2. Návrh a schválenie ponuky

Pripravíme vám na mieru ponuku, ktorá odzrkadlí vaše potreby a reálne možnosti firmy. Môžeme pre vás vytvoriť samostatné logo, ale aj komplexný branding s logom, farbami, písmom, tlačovinami, obalmi, uniformami a navrhnúť štýl fotografií. Veľkosti projektu zodpovedá cena.

 

Štandardne prezentujeme 3 rôzne spôsoby, akými sa môže vaša firemná identita uberať.

3. Tvorba loga a identity

Realizujeme všetky dohodnuté aktivity a úlohy. 

Vytvorenie samotného loga nám zaberie 2 týždne. Komplexnejšie identity sa môžu natiahnuť aj na 2 mesiace. Finálne návrhy vám odprezentujeme aj s vysvetlením tvorby loga a nášho prístupu. Ak to bude potrebné, urobíme požadované zmeny alebo pripravíme ďalšie revízne kolá podľa vašej spätnej väzby.

Finálne výstupy dostanete vo všetkých potrebných podobách a formátoch, aby

ste vašu novú identitu mohli využívať okamžite.

Sposob-spoluprace

Odlíšte sa od konkurencie
a zviditeľnite sa na trhu pomocou
kvalitnej firemnej identity

Cena služby

 

Cena sa odvíja od potrieb a veľkosti vašej firmy a počtu nosičov, ktoré budeme tvoriť.

 

Štandardný, najčastejšie využívaný balík s 3 návrhmi loga, 2 revíznymi kolami, definovaním firemných farieb a písma + vytvorením 3 nosičov loga stojí 2 500€.

Pred začatím práce sa uhrádza 30 - 50% zálohová faktúra. Výška závisí od výšky finálnej sumy a je predmetom dohody. Na projektoch začíname pracovať po pripísaní platby na účet.

 

Ponúkame možnosť rozdeliť platby

do pravidelných mesačných splátok

(maximálne 6 mesiacov)

 

Štandardná cena sa pohybuje

v rozmedzí 1 500€ - 5 000€

Doba dodania

 

Prvé návrhy loga uvidíte už o 2 týždne.

Finálne dopracovanie lôg a ostatných nosičov štandardne trvá 1 mesiac. Pri komplexnejších službách a väčšom množstve nosičov sa doba dodania alikvotne predĺži.

 

Chceme, aby ste identitu mohli využívať čo najskôr, avšak z dôvodu zachovania kvality potrebujeme dostatočný čas na kreatívu, prieskum a interné kolá spätnej väzby. Len tak zaručíme, že vaše logo a identita bude nielen originálna, ale aj funkčná a dlhodobo udržateľná.  

Štandardná doba dodania

14 dní - 60 dní.

Funkčná firemná identita pomáha zaujať zákazníkov 

Dobre spracovanú vizuálnu identitu a logo si zákazníci ľahšie spoja s vašou značkou. Ľahšie vás rozpoznajú, čím zvýšite šancu, že nakúpia práve u vás. 

Vyššia atraktivita 

spoločnosti a produktov

Kvalitný dizajn si ľudia dokázateľne spájajú s vyššou kvalitou firmy a produktov. Aj preto by tvorba vizuálnej identity mala byť jedným z prvých krokov, pomocou ktorého sa predstavíte na trhu a urobíte dobrý prvý dojem.

 

Konzistentná

prezentácia značky

 

Vizuálna identita obsahuje všetky vizuálne elementy vytvorené na mieru pre vašu značku. Nech už sa rozhodnete používať akékoľvek reklamné formáty, od banneru až po TV reklamu, vďaka jednotnému dizajnu vás zákazníci okamžite spoznajú.

Jasná 

identifikovateľnosť

 

Silná firemná identita, originálny dizajn a vizuálne rozpoznateľné prvky vašej značky, vám pomôžu odlíšiť sa od konkurencie a vyniknúť na trhu. Vďaka nej zvýšite identifikovateľnosť značky a šancu, že si vás zákazníci všimnú a spomenú si na vás, keď budú potrebovať vaše služby.

Individuálny

dizajn na mieru

Získajte originálny dizajn loga, firemné farby, fonty a vlastné dizajnové elementy, ktoré vám pomôžu s propagáciou značky. Všetko cielene navrhnuté a vytvorené na mieru vašim potrebám.

Vyššia dôveryhodnosť

a vnímaná kvalita značky

 

Dobrý vizuálny dizajn dokázateľne zvyšuje dôveryhodnosť značky a jej vnímanú kvalitu. Investíciou do vizuálnej identity dáte zákazníkom, dodávateľom, partnerom a verejnosti jasne najavo, že poskytujete kvalitné produkty a služby.

Vizuálna identita

dodáva značke osobnosť

 

Konzistentným a dlhodobým používaním firemných farieb, vizuálov a elementov dodávate svojej značke osobnosť. Navyše, časom sa stáva vaša identita stále silnejšou, pretože si ju ľudia začnú s vami spájať. Preto je vhodné začať správne. 

Garancie
spolupráce

gar-2.jpg

Unikátnosť

vizuálnej identity

gar-3.jpg

Nadčasové

logo

gar-1.jpg

Jednotnosť a atraktivita výstupov

gar-4.jpg

Jasná odlíšiteľnosť

od konkurencie

Nechajte si vytvoriť poctivú vizuálnu identitu a buďte pripravení prezentovať svoju značku svetu

header-brand.jpg

Agentúru Leiter Advertising sme oslovili prvýkrát pre vytvorenia názvu a loga našej novej reštaurácie GRILLPEAK, a určite nie poslednýkrát. Boli sme milo prekvapení vysokou profesionalitou spracovania nášho zadania. Kreativita a originálnosť predčila naše očakávania.

Viktor Jašica - Reštaurácia Grillpeak

Zasadacka-web_edited.jpg
Leiter-biele-o-nas-logo-Vertical.png

Spoznajte nás

Tvoríme zmysluplné výstupy, ktorým vaši zákazníci rozumejú, a ktoré rozvíjajú vašu značku. Spoznajte filozofiu našej práce.

Budeme si rozumieť?

Zistite, či sme pre vašu firmu vhodný partner. Ak sa nájdete aspoň v 6-tich bodoch, sme pre vás správna voľba a veľmi radi vás spoznáme.

Kontaktujte nás

Máte záujem o vytvorenie firemnej identity alebo sa chcete o službe dozvedieť viac? Napíšte nám alebo zavolajte na číslo 0907 865 466.

Ukážky projektov
pre našich klientov
bottom of page