top of page

FutbalTour

PPC reklama v 7 krajinách

PPC Reklama v Google, PPC reklama na Facebooku, Webová analytika, Wireframing, UX, Videoprodukcia, Grafické práce, Testovanie reklám

Pre značku Futbaltour.sk a jej pridružené stránky sme sa úspešne postarali o PPC reklamu a iné online marketingové aktivity v siedmich krajinách Európy.


Prevzali sme kompletnú správu PPC kampaní v Google Ads a na Facebooku. Pripravili pravidelné testovanie reklám, nastavili webovú analytiku a optimalizovali web za účelom vyššieho predaja. 

Za každé investované 1€ sme získali 17€ späť


Futbaltour našou spoluprácou získal nových klientov, zvýšil povedomie o značke a podstatne zvýšil medziročný obrat. Klient bol so spoluprácou tak spokojný, že sme postupne začali pripravovať PPC kampane v 7 krajinách Európy a prevzali aj propagáciu iných športových zájazdov, ktoré klient organizuje (Formula 1, hokej, tenis, box a iné).


Výsledky


  • 81% Nárast rezervácií z Google Ads

  • 77% Nárast konverzného pomeru z Google

  • 193% Nárast rezervácií z Facebook Ads

  • 20% Nárast konverzného pomeru z FB AdsPosunuli sme messaging a komunikáciu značky na novú úroveň a neskôr sme vytvorili reklamné video, video návody na objednanie zájazdu, rôzne printové nosiče, dizajn darčekových poukážok, vstupeniek a iné.
Pre klienta sme sa postarali aj o propagáciu ostatných športových zájazdov.


Pre lepší výkon kampaní sme sa postarali aj o lepšie UX - nové rozloženie homepage a detailu zájazdu a vyladili elementy, ktoré zvýšili predajnú schopnosť webu.

Iné projekty
bottom of page