top of page

Vydavateľstvo RAK

217,57% nárast objednávok

PPC Reklama v Google, PPC reklama na Facebooku, Testovanie reklám

Pre známe vydavateľstvo historických kníh sme sa postarali o propagáciu produktov formou reklamy na sociálnych sieťach a v Google. Naša spolupráca vyústila v najlepšie predaje, ktoré e-shop zaznamenal.


Naše kampane dosiahli okamžité výsledky aj dlhodobý rast e-shopu
Výsledky PPC kampaní po 2 mesiacoch spolupráce

  • 217.57% Nárast objednávok

  • 349 996 Zasiahnutých používateľov

  • 624,6% ROAS z PPC reklamy

  • 86,27% Nárast konverzného pomeru
Klient si dlhodobo spravoval kampane sám. Postupom času však cítil, že kampane nevyužívajú svoj plný potenciál. Nadviazali sme veľmi príjemnú spoluprácu za účelom zvýšenia počtu objednávok a zvýšenia povedomia o e-shope klienta.


Spustili sme PPC reklamu v Google vyhľadávaní, bannerovú reklamu, kampane na Facebooku a propagáciu príspevkov. Spustili sme rozsiahle testovanie reklám, aby sme získali najefektívnejšiu kombináciu vizuálov, textov a formátov reklamy. Výsledkom spolupráce bol rast objednávok už od prvého mesiaca spolupráce.


Prekvapením pre klienta bolo aj to, že sa nám podarilo vypredať tituly, ktoré boli na sklade už veľmi dlhú dobu. Išlo o knihy, o ktorých sa predpokladalo, že sa už nikdy nevypredajú. ​Za posledné mesiace sa predaj neustále zvyšuje a z veľkej časti za to vďačíme aj týmto úspešným kampaniam. Zároveň sa s firmou Leiter skvele komunikuje a na všetky požiadavky reagujú veľmi pružne. Vrelo odporúčam.
Pavel Dvořák, Vydavteľstvo RAK

Iné projekty
bottom of page